Kolekcja DESSO Denim wprowadza wyraźny akcent dżinsów w pomieszczeniu. Dywan jest trwały oraz wygodny w dotyku. Desso Denim wykonana została w 100% ECONYL®, czyli regenerowanej przędzy nylonowej, wykonanej z odzyskanych materiałów, takich jak sieci rybackie czy przędza dywanowa.
Zapytaj o produkt
Dostępne wersje kolorystyczne
Wybierz wykładzinę dla siebie
Zastosowanie produktu
Wszechstronne przeznaczenie
Budynki użyteczności publicznej
Hol/Recepcja/Korytarz
Open space
Pokoje hotelowe
Biura
Pomieszczenie reprezentacyjne
Sala konferencyjna
Dane techniczne
Specyfikacja produktu
| Format : | Rolka |
| Gramatura runa : | 880 g/m2 |
| Klasa palności : | Cfl-s1 |
| Masa całkowita : | 2430g/m2 |
| Wysokość runa : | 4,5mm |
| Wysokość całkowita : | 9,0mm |
| Wzór : | Nieregularny |
| Skład surowcowy włókna : | 100% ECONYL |
| Struktura : | Pętelka strukturalna |
| Klasa użytkowa : | 23, 32 |
| Szerokość rolki : | 4 m |
| Grubość całkowita : | 9,0 mm |
| Spód : | feltback |
Do pobrania
Dokumenty, certyfikaty itp.