Bogata paleta głębokich i żywych odcieni uzupełniona jest szeregiem barw beżowych i szarych. Kolekcja wykładzin dywanowych w rolce o welurowym runie.
Zapytaj o produktDostępne wersje kolorystyczne
Wybierz wykładzinę dla siebie
Zastosowanie produktu
Wszechstronne przeznaczenie
Pokoje hotelowe
Biura
Obiekty wypoczynkowe
Pomieszczenie reprezentacyjne
Sala konferencyjna
Budynki użyteczności publicznej
Dane techniczne
Specyfikacja produktu
| Format : | Rolka |
| Gramatura runa : | 1170 g/m2 |
| Klasa palności : | Bfl-s1 |
| Masa całkowita : | 2290g/m2 |
| Wysokość runa : | 7,2mm |
| Wysokość całkowita : | 9,5mm |
| Wzór : | Jednolity |
| Skład surowcowy włókna : | poliamid |
| Struktura : | Welurowa |
| Klasa użytkowa : | 23, 32 |
| Szerokość rolki : | 4 m |
| Spód : | tkany polipropylen-Sandwich Backing |
Do pobrania
Dokumenty, certyfikaty itp.