Kolekcja wykładzin dywanowych w rolce o welurowej strukturze runa. Kolekcja Romance skierowana jest głównie do wnętrz hotelowych.
Zapytaj o produktDostępne wersje kolorystyczne
Wybierz wykładzinę dla siebie
Zastosowanie produktu
Wszechstronne przeznaczenie
Hol/Recepcja/Korytarz
Biura
Pomieszczenie reprezentacyjne
Pokoje hotelowe
Dane techniczne
Specyfikacja produktu
| Format : | Rolka |
| Gramatura runa : | 1250 g/m2 |
| Gęstość tkania : | 184000 splotów/m2 |
| Klasa palności : | Bfl-s1 |
| Masa całkowita : | 2670g/m2 |
| Wysokość runa : | 6,3mm |
| Wysokość całkowita : | 10mm |
| Wzór : | Wzory |
| Skład surowcowy włókna : | poliamid |
| Struktura : | Welurowa |
| Klasa użytkowa : | 33 |
| Szerokość rolki : | 4 m |
| Grubość całkowita : | 10,0 mm |
| Spód : | action back |
Do pobrania
Dokumenty, certyfikaty itp.