Luxe to wykładzina wysokiej klasy, wprowadzająca do wnętrz i przestrzeni hotelowych dodatkowy blask. Ta jednokolorowa wykładzina w rulonie tworzy wyjątkowo wyrafinowany, elegancki, matowy efekt. Wykładzina Luxe jest dostępna w palecie 12 „super” wyrafinowanych kolorów, które łatwo dopasować do atmosfery danej przestrzeni.
Zapytaj o produktDostępne wersje kolorystyczne
Wybierz wykładzinę dla siebie
Zastosowanie produktu
Wszechstronne przeznaczenie
Budynki użyteczności publicznej
Hol/Recepcja/Korytarz
Obiekty wypoczynkowe
Open space
Pokoje hotelowe
Biura
Pomieszczenie reprezentacyjne
Dane techniczne
Specyfikacja produktu
| Format : | Rolka |
| Gramatura runa : | 1500 g/m2 |
| Gęstość tkania : | 197500 splotów/m2 |
| Klasa palności : | Bfl-s1 |
| Masa całkowita : | 2510g/m2 |
| Wysokość runa : | 8,2mm |
| Wysokość całkowita : | 10,5mm |
| Wzór : | Jednolity |
| Skład surowcowy włókna : | 100% ECONYL |
| Struktura : | Welurowa |
| Klasa użytkowa : | 33 |
| Grubość całkowita : | 10,5 mm |
| Spód : | action back |
Do pobrania
Dokumenty, certyfikaty itp.