Koronkowe motywy desenia Ilda, dostępne w trzech wariantach kolorystycznych (rubinowa czerwień, turkusowy i żółta pepitka) dobrze współgrają z tłem wykładziny Leon, inspirowanej artystycznymi wzorami malarskimi. Wersje kolorystyczne łatwe do łączenia ze sobą lub z deseniem Leon, dla uzyskania bardziej klasycznej prostoty designu, desenie Ilda dają Twojej kreatywności pole do popisu.
Zapytaj o produktDostępne wersje kolorystyczne
Wybierz wykładzinę dla siebie
Zastosowanie produktu
Wszechstronne przeznaczenie
Sala konferencyjna
Pomieszczenie reprezentacyjne
Pokoje hotelowe
Biura
Open space
Obiekty wypoczynkowe
Hol/Recepcja/Korytarz
Budynki użyteczności publicznej
Dane techniczne
Specyfikacja produktu
| Format : | Rolka |
| Gramatura runa : | 1050 g/m2 |
| Gęstość tkania : | 150 100 splotów/m2 |
| Klasa palności : | Bfl-s1 |
| Masa całkowita : | 2460g/m2 |
| Wysokość runa : | 4,7mm |
| Wysokość całkowita : | 8,4mm |
| Wzór : | Wzory |
| Skład surowcowy włókna : | 100% ECONYL |
| Struktura : | Pętelka strukturalna |
| Klasa użytkowa : | 33 |
| Szerokość rolki : | 4 m |
| Grubość całkowita : | 8,4 mm |
| Spód : | action back |
Do pobrania
Dokumenty, certyfikaty itp.