Wykładzina dywanowa w rolce, której deseń czerpie inspiracje z płaskowyżów. Kręte linie jej desenia, inspirowane płaskowyżami północnej Szkocji, odzwierciedlają krajobraz nieprzyjaznej, lecz jednocześnie wspaniałej krainy. Oczy, krążące od górskich masywów po dzikie jeziora, gubią się w plątaninie krętych linii tej wykładziny składającej się w 100% z włókien poliamidowych i dostępnej w 18 kolorach. Wykładzina Highland, idealna dla branży hotelarskiej lub mieszkań prywatnych, posiada certyfikaty środowiskowe GUT i LEED, przyznawane za wysoką jakość środowiskową. Wyrusz odkrywać te dzikie terytoria i połącz kreatywność z designem w kolekcji Territoires Custom.
Zapytaj o produktDostępne wersje kolorystyczne
Wybierz wykładzinę dla siebie
Zastosowanie produktu
Wszechstronne przeznaczenie
Budynki użyteczności publicznej
Hol/Recepcja/Korytarz
Mieszkania
Obiekty wypoczynkowe
Open space
Biura
Pokoje hotelowe
Pomieszczenie reprezentacyjne
Dane techniczne
Specyfikacja produktu
| Format : | Rolka |
| Gramatura runa : | 1240 g/m2 |
| Gęstość tkania : | 177750 splotów/m2 |
| Klasa palności : | Cfl-s1 |
| Masa całkowita : | 2285g/m2 |
| Wysokość runa : | 5,8mm |
| Wysokość całkowita : | 8,7mm |
| Wzór : | Linearny, Wzory |
| Skład surowcowy włókna : | poliamid |
| Struktura : | cut & loop |
| Klasa użytkowa : | 23, 32 |
| Szerokość rolki : | 4 m |
| Grubość całkowita : | 8,7 mm |
| Spód : | action back |
Do pobrania
Dokumenty, certyfikaty itp.