Wykładzina dywanowa w rolce, stworzona z myslą o rynku hotelowym. Nawiązuje do wietnamskich krajobrazów i roślinności. Wzór wykładziny czerpie inspiracje ze smukłych liści bambusa. Wykładzina niebywale odporna na zniszczenia.
Zapytaj o produktDostępne wersje kolorystyczne
Wybierz wykładzinę dla siebie
Zastosowanie produktu
Wszechstronne przeznaczenie
Budynki użyteczności publicznej
Hol/Recepcja/Korytarz
Mieszkania
Obiekty wypoczynkowe
Open space
Pokoje hotelowe
Biura
Pomieszczenie reprezentacyjne
Sala konferencyjna
Dane techniczne
Specyfikacja produktu
| Format : | Rolka |
| Gramatura runa : | 1250 g/m2 |
| Gęstość tkania : | 197500 splotów/m2 |
| Klasa palności : | Cfl-s1 |
| Masa całkowita : | 2520g/m2 |
| Wysokość runa : | 5mm |
| Wysokość całkowita : | 8mm |
| Wzór : | Wzory |
| Skład surowcowy włókna : | poliamid |
| Struktura : | cut & loop |
| Klasa użytkowa : | 33 |
| Szerokość rolki : | 4 m |
| Spód : | action back |
Do pobrania
Dokumenty, certyfikaty itp.