Piękna wykładzina z welurową strukturą runa, o niebywałym połysku. Idealna do sypialni i pokoi w ekskluzywnych pensjonatach.
Zapytaj o produktDostępne wersje kolorystyczne
Wybierz wykładzinę dla siebie
Zastosowanie produktu
Wszechstronne przeznaczenie
Mieszkania
Obiekty wypoczynkowe
Pokoje hotelowe
Dane techniczne
Specyfikacja produktu
| Format : | Rolka |
| Gramatura runa : | 1600 g/m2 |
| Gęstość tkania : | 197500 splotów/m2 |
| Klasa palności : | Cfl-s1 |
| Masa całkowita : | 2575g/m2 |
| Wysokość runa : | 8,2mm |
| Wysokość całkowita : | 10,3mm |
| Wzór : | Jednolity |
| Skład surowcowy włókna : | poliamid |
| Struktura : | Welurowa |
| Klasa użytkowa : | 23 |
| Szerokość rolki : | 4 m |
| Grubość całkowita : | 10,3 mm |
| Spód : | action back |
Do pobrania
Dokumenty, certyfikaty itp.