To szczególnie eleganckie runo cross-over cut dostępne jest w gamie 25 ciepłych i tajemniczych kolorów. Klasyczny wzór, z drobnym "nakrapianiem", który bardzo dobrze maskuje drobny brud i zanieczyszczenia.
Zapytaj o produktDostępne wersje kolorystyczne
Wybierz wykładzinę dla siebie
Zastosowanie produktu
Wszechstronne przeznaczenie
Budynki użyteczności publicznej
Hol/Recepcja/Korytarz
Biura
Obiekty wypoczynkowe
Open space
Pomieszczenie reprezentacyjne
Pokoje hotelowe
Sala konferencyjna
Dane techniczne
Specyfikacja produktu
| Format : | Rolka |
| Gramatura runa : | 650 g/m2 |
| Klasa palności : | Cfl-s1 |
| Masa całkowita : | 1650g/m2 |
| Wysokość runa : | 3,7mm |
| Wysokość całkowita : | 5,8mm |
| Wzór : | Jednolity |
| Skład surowcowy włókna : | poliamid |
| Struktura : | Welurowa |
| Klasa użytkowa : | 23, 33 |
| Szerokość rolki : | 4 m |
| Grubość całkowita : | 5,8 mm |
| Spód : | action back |
Do pobrania
Dokumenty, certyfikaty itp.