Balsan Concrete to wykładzina dywanowa w rolce o strukturze welurowej z ciekawymwzorem imitującym zacierany beton. Najwyższa klasa użytkowa pozwala zamontować wykładzinę w obiektach o dużym natężeniu ruchu - hotele, biura czy butiki. Wykładzina podłogowa Concrete Confort+ jest ceniona w przestrzeniach hotelowych i we wszystkich częściach wspólnych budynków, gdzie odpowiada zarówno na potrzeby wzornictwa, ale też akustyki i wygody chodzenia dzięki spodniej warstwie Confort+, uzyskanej w 100% z recyklingu plastikowych butelek.
Kolekcja posiada certyfikaty: BREAAM i LEED
Zapytaj o produktZastosowanie produktu
Wszechstronne przeznaczenie
Hol/Recepcja/Korytarz
Obiekty handlowe
Open space
Biura
Pokoje hotelowe
Pomieszczenie reprezentacyjne
Sala konferencyjna
Pomieszczenie reprezentacyjne
Pokoje hotelowe
Biura
Obiekty wypoczynkowe
Budynki użyteczności publicznej
Dane techniczne
Specyfikacja produktu
| Producent : | Balsan |
| Format : | Rolka |
| Gramatura runa : | 650 g/m2 |
| Gęstość tkania : | 229 100 splotów/m2 |
| Klasa palności : | Cfl-s1 |
| Masa całkowita : | 2000g/m2 |
| Wysokość runa : | 5mm |
| Wysokość całkowita : | 9,7mm |
| Wzór : | Nieregularny, Wzory |
| Skład surowcowy włókna : | poliamid |
| Struktura : | Welurowa |
| Klasa użytkowa : | 33 |
| Szerokość rolki : | 4 m |
| Spód : | Confort+ |