Wykładzina dywanowa w rolce o neutralnej kolorystyce i dynamicznym wzorze, które doskonale ukryją drobny brud i zanieczyszczenia. Darius, dostępna w dwóch odcieniach, to pewny zakup: prosty i klasycznie szykowny produkt, który nadaje się zarówno do wspólnych przestrzeni hoteli, jak i do wystroju pokojów.
Zapytaj o produktZastosowanie produktu
Wszechstronne przeznaczenie
Budynki użyteczności publicznej
Hol/Recepcja/Korytarz
Open space
Biura
Pokoje hotelowe
Pomieszczenie reprezentacyjne
Sala konferencyjna
Dane techniczne
Specyfikacja produktu
| Format : | Rolka |
| Gramatura runa : | 1050 g/m2 |
| Gęstość tkania : | 150100 splotów/m2 |
| Klasa palności : | Bfl-s1 |
| Masa całkowita : | 2460g/m2 |
| Wysokość runa : | 4,3mm |
| Wysokość całkowita : | 8mm |
| Skład surowcowy włókna : | 100% ECONYL |
| Struktura : | Pętelka strukturalna |
| Klasa użytkowa : | 33 |
| Szerokość rolki : | 4 m |
| Grubość całkowita : | 8,0 mm |
| Spód : | action back |
Do pobrania
Dokumenty, certyfikaty itp.