Klasyczna kolekcja wykładzin dywanowych w rolce, o pętelkowej strukturze runa i melanżowym splocie nitek.
Zapytaj o produktDostępne wersje kolorystyczne
Wybierz wykładzinę dla siebie
Zastosowanie produktu
Wszechstronne przeznaczenie
Sala konferencyjna
Biura
Open space
Budynki użyteczności publicznej
Dane techniczne
Specyfikacja produktu
| Format : | Rolka |
| Gramatura runa : | 440 g/m2 |
| Gęstość tkania : | 181700 splotów/m2 |
| Klasa palności : | Cfl-s1 |
| Masa całkowita : | 1765g/m2 |
| Wysokość runa : | 2,3mm |
| Wysokość całkowita : | 4,5mm |
| Wzór : | Melanż |
| Skład surowcowy włókna : | poliamid |
| Struktura : | Pętelkowa |
| Klasa użytkowa : | 33 |
| Szerokość rolki : | 4 m |
| Grubość całkowita : | 4,5 mm |
| Spód : | action back |
Do pobrania
Dokumenty, certyfikaty itp.