Kolekcja Carnac należy do wykładzin tekstylnych ze splotem matowych i błyszczących włókien, które doskonale dopasowują się do posadzek hoteli i domów.
Zapytaj o produktDostępne wersje kolorystyczne
Wybierz wykładzinę dla siebie
Zastosowanie produktu
Wszechstronne przeznaczenie
Budynki użyteczności publicznej
Hol/Recepcja/Korytarz
Open space
Obiekty wypoczynkowe
Biura
Pomieszczenie reprezentacyjne
Pokoje hotelowe
Dane techniczne
Specyfikacja produktu
| Format : | Rolka |
| Gramatura runa : | 1240 g/m2 |
| Gęstość tkania : | 177750 splotów/m2 |
| Klasa palności : | Cfl-s1 |
| Masa całkowita : | 2285g/m2 |
| Wysokość runa : | 5,8mm |
| Wysokość całkowita : | 8,7mm |
| Wzór : | Jednolity, Wzory |
| Skład surowcowy włókna : | poliamid |
| Struktura : | cut & loop |
| Klasa użytkowa : | 23, 32 |
| Szerokość rolki : | 4 m |
| Grubość całkowita : | 8,7 mm |
| Spód : | action back |
Do pobrania
Dokumenty, certyfikaty itp.