Wykładzina dywanowa Capitol robi duże wrażenie dzięki odbiciom światła! Ta lekko nakrapiana, graficzna wykładzina w rulonie jest dostępna w 12 współczesnych kolorach. Dedykowana głównie do obiektów wypoczynkowych.
Zapytaj o produktDostępne wersje kolorystyczne
Wybierz wykładzinę dla siebie
Zastosowanie produktu
Wszechstronne przeznaczenie
Budynki użyteczności publicznej
Hol/Recepcja/Korytarz
Mieszkania
Obiekty wypoczynkowe
Biura
Open space
Pokoje hotelowe
Pomieszczenie reprezentacyjne
Dane techniczne
Specyfikacja produktu
| Format : | Rolka |
| Gramatura runa : | 1020 g/m2 |
| Gęstość tkania : | 177750 splotów/m2 |
| Klasa palności : | Cfl-s1 |
| Masa całkowita : | 2245g/m2 |
| Wysokość runa : | 4,5mm |
| Wysokość całkowita : | 7,8mm |
| Wzór : | Jednolity |
| Skład surowcowy włókna : | poliamid |
| Struktura : | Welurowa |
| Klasa użytkowa : | 33 |
| Szerokość rolki : | 4 m |
| Grubość całkowita : | 7,8 mm |
| Spód : | action back |
Do pobrania
Dokumenty, certyfikaty itp.