Ta oryginalna wykładzina, oferująca niezwykle staranny, okrągły wzór, składa się w 100% z włókien poliamidowych. Cajun opatrzona jest także certyfikatem GUT i spełnia wymagania dotyczące jakości środowiskowej wnętrz budynków – LEED.
Zapytaj o produktDostępne wersje kolorystyczne
Wybierz wykładzinę dla siebie
Zastosowanie produktu
Wszechstronne przeznaczenie
Pomieszczenie reprezentacyjne
Pokoje hotelowe
Biura
Obiekty wypoczynkowe
Open space
Dane techniczne
Specyfikacja produktu
| Format : | Rolka |
| Gramatura runa : | 1240 g/m2 |
| Gęstość tkania : | 177750 splotów/m2 |
| Klasa palności : | Bfl-s1 |
| Masa całkowita : | 2285g/m2 |
| Wysokość runa : | 5,8mm |
| Wysokość całkowita : | 8,7mm |
| Wzór : | Jednolity |
| Skład surowcowy włókna : | poliamid |
| Struktura : | cut & loop |
| Klasa użytkowa : | 23, 32 |
| Szerokość rolki : | 4 m |
| Grubość całkowita : | 8,7 mm |
| Spód : | action back |
Do pobrania
Dokumenty, certyfikaty itp.