Kolekcja Spark W2W rozświetla przestrzenie wyrafinowanym migotaniem. Ta wykładzina pętelkowa ma metaliczną fakturę, która subtelnie odbija się i mieni w całym wnętrzu.
Zapytaj o produktDostępne wersje kolorystyczne
Wybierz wykładzinę dla siebie
Zastosowanie produktu
Wszechstronne przeznaczenie
Budynki użyteczności publicznej
Obiekty wypoczynkowe
Biura
Pomieszczenie reprezentacyjne
Pokoje hotelowe
Hol/Recepcja/Korytarz
Dane techniczne
Specyfikacja produktu
| Format : | Rolka |
| Gramatura runa : | 690 g/m2 |
| Gęstość tkania : | 272000 splotów/m2 |
| Klasa palności : | Cfl-s1 |
| Masa całkowita : | 1900g/m2 |
| Wysokość runa : | 3,5mm |
| Wysokość całkowita : | 5,9mm |
| Wzór : | Jednolity |
| Skład surowcowy włókna : | poliamid |
| Struktura : | Pętelkowa |
| Klasa użytkowa : | 33 |
| Szerokość rolki : | 4 m |
| Grubość całkowita : | 5,9 mm |
| Spód : | action back |
Do pobrania
Dokumenty, certyfikaty itp.