Wykładzina o pętelkowej strukturze runa, w stylu vintage, dedykowana do obiektów hotelowych.
Zapytaj o produktDostępne wersje kolorystyczne
Wybierz wykładzinę dla siebie
Dane techniczne
Specyfikacja produktu
| Format : | Rolka |
| Gramatura runa : | 640 g/m2 |
| Gęstość tkania : | 218400 splotów/m2 |
| Klasa palności : | Cfl-s1 |
| Masa całkowita : | 1711g/m2 |
| Struktura : | Pętelkowa |
| Klasa użytkowa : | 33 |
| Szerokość rolki : | 4 m |
Do pobrania
Dokumenty, certyfikaty itp.