Odzwierciedlając powrót do luksusowych wykończeń marmurowych, Marble Fusion wprowadza niepowtarzalną wykładzinę premium z linii ArcEdition. Oszałamiający, duży wzór imituje delikatne linie marmuru, a lekka struktura typu tipsheared dodaje komfortu pomieszczeniom komercyjnym. Marble Fusion jest dostępna w mieszance ciepłych kolorów, minimalistycznych odcieni szarości oraz bardziej zdecydowanych odcieni, takich jak zieleń i niebieski.
Zapytaj o produktDostępne wersje kolorystyczne
Wybierz wykładzinę dla siebie
Zastosowanie produktu
Wszechstronne przeznaczenie
Budynki użyteczności publicznej
Hol/Recepcja/Korytarz
Obiekty wypoczynkowe
Open space
Biura
Pokoje hotelowe
Pomieszczenie reprezentacyjne
Dane techniczne
Specyfikacja produktu
| Format : | Rolka |
| Gramatura runa : | 800 g/m2 |
| Gęstość tkania : | 282000 splotów/m2 |
| Klasa palności : | Cfl-s1 |
| Wysokość runa : | 5,2mm |
| Wysokość całkowita : | 9,3mm |
| Wzór : | Nieregularny |
| Skład surowcowy włókna : | poliamid |
| Struktura : | Pętelka strukturalna |
| Klasa użytkowa : | 32 |
| Szerokość rolki : | 4 m |
| Grubość całkowita : | 9,3 mm |
Do pobrania
Dokumenty, certyfikaty itp.