Wykładzina igłowana przeznaczona do obiektów komercyjnych takich jak biura i urzedy. Zbite, igłowane runo odporne jest na intensywne użytkowanie.
Zapytaj o produktDostępne wersje kolorystyczne
Wybierz wykładzinę dla siebie
Zastosowanie produktu
Wszechstronne przeznaczenie
Budynki użyteczności publicznej
Hol/Recepcja/Korytarz
Open space
Biura
Dane techniczne
Specyfikacja produktu
| Format : | Rolka |
| Gramatura runa : | 850 g/m2 |
| Klasa palności : | Cfl-s1 |
| Masa całkowita : | 1100g/m2 |
| Wysokość całkowita : | 7mm |
| Wzór : | Nieregularny |
| Skład surowcowy włókna : | polipropylen |
| Struktura : | Igłowana |
| Klasa użytkowa : | 33 |
| Szerokość rolki : | 2 m, 4 m |
| Grubość całkowita : | 7,0 mm |
Do pobrania
Dokumenty, certyfikaty itp.