Wysoce funkcjonalna wykładzina oferująca zarówno odważne odcienie, jak również klasyczne tonacje.
Zapytaj o produktDostępne wersje kolorystyczne
Wybierz wykładzinę dla siebie
Zastosowanie produktu
Wszechstronne przeznaczenie
Budynki użyteczności publicznej
Hol/Recepcja/Korytarz
Obiekty wypoczynkowe
Open space
Biura
Pokoje hotelowe
Pomieszczenie reprezentacyjne
Dane techniczne
Specyfikacja produktu
| Format : | Rolka |
| Gramatura runa : | 540 g/m2 |
| Gęstość tkania : | 180000 splotów/m2 |
| Klasa palności : | Cfl-s1 |
| Masa całkowita : | 1800g/m2 |
| Wysokość runa : | 3mm |
| Wysokość całkowita : | 5,4mm |
| Wzór : | Linearny, Melanż |
| Skład surowcowy włókna : | poliamid |
| Struktura : | Pętelkowa |
| Klasa użytkowa : | 32 |
| Szerokość rolki : | 4 m |
| Spód : | action back |
Do pobrania
Dokumenty, certyfikaty itp.