Pęknięta Ziemia opowiada historię przemijania pokoleń, jest odbiciem siły ziemi w walce z żywiołami, w miarę jak poddaje się ona upływowi czasu. Zainspirowana niegdyś kwitnącymi, a teraz pustynnymi krajobrazami naszej planety, kolekcja ta przypomina mieszkańcom o pięknie, które kiedyś było. Pęknięte linie w tej kolekcji są uderzające i potężne, ukazując upór ziemi, by trwać.
Kolekcja dostępna jest w klasycznej rolce oraz w płytkach w dowolnych rozmiarach. Dokładne informacje o dostępnych rozmiarach dostępne są w zakładce do pobrania w borszurze Play.
Wszystkie płytki wykonywane są na podkładzie akustycznym.
Zapytaj o produktDostępne wersje kolorystyczne
Wybierz wykładzinę dla siebie
Zastosowanie produktu
Wszechstronne przeznaczenie
Budynki użyteczności publicznej
Hol/Recepcja/Korytarz
Obiekty edukacyjne
Obiekty wypoczynkowe
Open space
Biura
Pokoje hotelowe
Pomieszczenie reprezentacyjne
Dane techniczne
Specyfikacja produktu
| Format : | Płytka, Rolka |
| Rozmiar płytki : | 50cm x 50cm |
| Klasa palności : | Bfl-s1 |
| Masa całkowita : | 3000g/m2 |
| Wysokość całkowita : | 5mm |
| Rodzaj : | Tkany winyl |
| Klasa użytkowa : | 33 |
| Szerokość rolki : | 2 m |
| Grubość całkowita : | 5,0 mm |
Do pobrania
Dokumenty, certyfikaty itp.
Zainspiruj się realizacjami z tym produktem
Biura