Panele winylowe Expona Control Stone charakteryzują się dużą antypoślizgowością, dzięki czemu mogą być stosowana w środowisku mokrym. Główną cechą charakteryzującą płytki winylowe Expona jest funkcjonalność połączona z ciekawym designem oraz różnorodnością wzorów.
Zapytaj o produktDostępne wersje kolorystyczne
Wybierz wykładzinę dla siebie
Zastosowanie produktu
Wszechstronne przeznaczenie
Hol/Recepcja/Korytarz
Łazienka
Obiekty handlowe
Obiekty sportowe
Open space
Biura
Pomieszczenie reprezentacyjne
Sala konferencyjna
Obiekty przemysłowe
Dane techniczne
Specyfikacja produktu
| Producent : | Expona |
| Format : | Panel, Płytka |
| Klasa palności : | Bfl-s1 |
| Masa całkowita : | 4300g/m2 |
| Wzór : | Wzory |
| Rodzaj : | Winyl - LVT |
| Grupa ścieralności : | T - Ekstremalna |
| Klasa użytkowa : | 23, 34, 43 |
| Grubość całkowita : | 2,5 mm |
| Rozmiar : | 152 x 914, 305 x 610, 457 x 457 mm |
| Warstwa ścieralna : | 0,7mm |