Nowe wzory i kolory ekskluzywnych płytek winylowych - Scala Easy. Niewymagające klejenia płytki SCALA EASY łączą zalety designerskiego winylu z łatwą I szybką instalacją wykładzin dywanowych w płytkach.
Wysokiej jakości płyty i panele winylowe są łatwe w instalacji jako, że nie wymagają trwałego klejenia do podłoża, a jedynie ułożenia na płynie antypoślizgowym. Jest to doskonałe rozwiązanie do sklepów, biur i na ekspozycje dające możliwość układania na podłogach podniesionych. Po demontażu materiał może być użyty ponownie w innym miejscu.
Zapytaj o produktDostępne wersje kolorystyczne
Wybierz wykładzinę dla siebie
Zastosowanie produktu
Wszechstronne przeznaczenie
Hol/Recepcja/Korytarz
Łazienka
Obiekty handlowe
Pomieszczenie reprezentacyjne
Sala konferencyjna
Dane techniczne
Specyfikacja produktu
| Producent : | Armstrong Flooring |
| Format : | Panel, Płytka |
| Klasa palności : | Cfl-s1 |
| Masa całkowita : | 5200g/m2 |
| Rodzaj : | Winyl - LVT |
| Grupa ścieralności : | T - Ekstremalna |
| Klasa użytkowa : | 23, 34, 42 |
| Grubość całkowita : | 3,2 mm |
| Rozmiar : | 90,00 x 15,00 / 120,00 x 18,00 |
| Warstwa ścieralna : | 1,0mm |
Do pobrania
Dokumenty, certyfikaty itp.