iD Inspiration 55 to modularna podłoga winylowa, która została stworzona w zgodzie ze standardami europejskimi – przy zachowaniu zasady minimalizacji wpływu na środowisko naturalne oraz by zapewnić komfort użytkownikom. Emisja VOC poniżej poziomu wykrywalności dla tego produktu pozwala na polepszenia jakości powietrza w pomieszczeniach. Podłoga wykonana została w 50 % z naturalnych składników, 47 % stanowią materiały z recyklingu. Ponadto I.D Inspiration jest w 100 % przetwarzalna. Wyjątkowa ochrona powierzchni sprawia, że pielęgnacja podłogi wymaga użycia jedynie niewielkiej ilości środków czyszczących.
- Ponad 75,000 możliwości
- Najszersza na rynku liczba możliwości wyboru koloru, wzoru, efektu wykończenia powierzchni i fazowania. Co więcej skorzystać możesz z usług naszego teamu Florocraft, by nadać wnętrzu jeszcze bardziej indywidualny charakter.
- Modularna podłoga winylowa I.D. Inspiration 55 to idealny wybór dla sklepów, hoteli i wszelkich obiektów, gdzie liczy się wyjątkowe wnętrze.
- Warstwa użytkowa wykonana z czystego PCW ma grubość 0,55 mm
- Ochrona powierzchni TopClean XP PUR dla łatwej pielęgnacji i by zapewnić niskie koszty utrzymania podłogi i zwrot z inwestycji.
Wymiary:
4620 - 100,0 x 16,7
4621 - 122,0 x 20,0
4622 - 150,0 x 25,0
4623 - 122,0 x 25,0
Zapytaj o produktDostępne wersje kolorystyczne
Wybierz wykładzinę dla siebie
Zastosowanie produktu
Wszechstronne przeznaczenie
Hol/Recepcja/Korytarz
Łazienka
Mieszkania
Obiekty handlowe
Open space
Biura
Pomieszczenie reprezentacyjne
Sala konferencyjna
Dane techniczne
Specyfikacja produktu
| Producent : | Tarkett |
| Format : | Panel |
| Klasa palności : | Cfl-s1 |
| Masa całkowita : | 3950g/m2 |
| Rodzaj : | Winyl - LVT |
| Grupa ścieralności : | T - Ekstremalna |
| Klasa użytkowa : | 23, 33, 42 |
| Grubość całkowita : | 2,5 mm |
| Rozmiar : | 16,66 x 100 cm / 20 x 122 cm / 25 x 122 cm / 25 x 150 cm |
| Warstwa ścieralna : | 0,55mm |
Zainspiruj się realizacjami z tym produktem