Winylowe wykładziny podłogowe z kolekcji Scala 30 o warstwie ścieralnej grubości 0,3 mm stanowią idealny wybór dla budownictwa mieszkaniowego. Są one także wykorzystywane w mniej uczęszczanych częściach domów spokojnej starości oraz domów opieki. 18 atrakcyjnych wzorów w różnych formach tworzy przyjemną i przyjazną atmosferę.
Ciepłe wzory podłóg przypominających drewno są dostępne w dwóch rozmiarach desek o teksturze klasycznej lub rustykalnej, zaś sprawdzona powierzchnia PUR Eco zapewnia łatwe czyszczenie i konserwację podłogi w czasie jej użytkowania.
Zapytaj o produktDostępne wersje kolorystyczne
Wybierz wykładzinę dla siebie
Zastosowanie produktu
Wszechstronne przeznaczenie
Hol/Recepcja/Korytarz
Łazienka
Obiekty handlowe
Pomieszczenie reprezentacyjne
Sala konferencyjna
Dane techniczne
Specyfikacja produktu
| Producent : | Armstrong Flooring |
| Format : | Panel |
| Klasa palności : | Bfl-s1 |
| Masa całkowita : | 3200g/m2 |
| Rodzaj : | Winyl - LVT |
| Grupa ścieralności : | T - Ekstremalna |
| Klasa użytkowa : | 23, 31 |
| Grubość całkowita : | 2,0 mm |
| Rozmiar : | 90,00 x 15,00 / 120,00 x 20,00 |
| Warstwa ścieralna : | 0,30mm |
Do pobrania
Dokumenty, certyfikaty itp.