Kolekcja Scala Wood obejmuje niemalże całe spektrum gatunków naturalnego drewna: oprócz klasycznych rodzajów drewna dostępne są także liczne wzory o charakterze rustykalnym, które dzięki dużym formatom oraz specjalnej fakturze są niemalże nie do odróżnienia od oryginału. Wyjątkowe są zwłaszcza rustykalne deski MaxPlank: dostępne w wymiarach 180 x 22 cm, o wyjątkowo autentycznym wyglądzie i ciekawych, imitujących drewno wzorach prezentują się niezwykle korzystnie.
Dzięki warstwie użytkowej o grubości 1,0 mm są bardzo wytrzymałe, a zabezpieczenie powierzchniowe PUR Eco System gwarantuje łatwą pielęgnację.
Zapytaj o produktDostępne wersje kolorystyczne
Wybierz wykładzinę dla siebie
Zastosowanie produktu
Wszechstronne przeznaczenie
Hol/Recepcja/Korytarz
Łazienka
Obiekty handlowe
Pomieszczenie reprezentacyjne
Sala konferencyjna
Dane techniczne
Specyfikacja produktu
| Producent : | Armstrong Flooring |
| Format : | Panel |
| Klasa palności : | Bfl-s1 |
| Masa całkowita : | 3850g/m2 |
| Wzór : | Wzory |
| Rodzaj : | Winyl - LVT |
| Klasa użytkowa : | 23, 34, 43 |
| Grubość całkowita : | 2,5 mm |
| Rozmiar : | 90,00 x 15,00 / 120,00 x 18,00 / 120,00 x 30,00 / 90,00 x 60,00 |
| Warstwa ścieralna : | 1,0mm |
Do pobrania
Dokumenty, certyfikaty itp.