Płytki i panele winylowe LVT z warstwą użytkową o grubości 0,40mm.
Podłoga wykończona jest warstwą poliuretanu usieciowanego (ProtecshieldTM), dzięki czemu łatwiej utrzymać ją w czystości i jest bardziej odporna na mikrozarysowania.
Zapytaj o produktDostępne wersje kolorystyczne
Wybierz wykładzinę dla siebie
Zastosowanie produktu
Wszechstronne przeznaczenie
Biura
Hol/Recepcja/Korytarz
Łazienka
Mieszkania
Obiekty wypoczynkowe
Pokoje hotelowe
Pomieszczenie reprezentacyjne
Dane techniczne
Specyfikacja produktu
| Format : | Panel, Płytka |
| Klasa palności : | Bfl-s1 |
| Masa całkowita : | 3180g/m2 |
| Rodzaj : | Winyl - LVT |
| Grupa ścieralności : | T - Ekstremalna |
| Klasa użytkowa : | 23, 32, 41 |
| Grubość całkowita : | 2,0 mm |
| Warstwa ścieralna : | 0,40mm |
Do pobrania
Dokumenty, certyfikaty itp.