Kolekcja płytek i paneli winylowych LVT z warstwą ścieralną 0,30mm. Przeznaczona do wnętrz prywatnych i półobiektowych.
Zapytaj o produktDostępne wersje kolorystyczne
Wybierz wykładzinę dla siebie
Zastosowanie produktu
Wszechstronne przeznaczenie
Biura
Łazienka
Mieszkania
Pokoje hotelowe
Dane techniczne
Specyfikacja produktu
| Format : | Panel, Płytka |
| Klasa palności : | Bfl-s1 |
| Masa całkowita : | 3460g/m2 |
| Wzór : | Wzory |
| Rodzaj : | Winyl - LVT |
| Klasa użytkowa : | 23, 31 |
| Grubość całkowita : | 2,0 mm |
| Warstwa ścieralna : | 0,30mm |
Do pobrania
Dokumenty, certyfikaty itp.