Płytki dywanowe w neutralnej kolorystyce przeznaczone do powierzchni biurowych.
Zapytaj o produktDostępne wersje kolorystyczne
Wybierz wykładzinę dla siebie
Zastosowanie produktu
Wszechstronne przeznaczenie
Biura
Budynki użyteczności publicznej
Hol/Recepcja/Korytarz
Open space
Dane techniczne
Specyfikacja produktu
| Format : | Płytka |
| Rozmiar płytki : | 50cm x 50cm |
| Ciężar powierzchniowy runa : | 520g/m2 |
| Gramatura runa : | 845 g/m2 |
| Gęstość tkania : | 223600 splotów/m2 |
| Klasa palności : | Bfl-s1 |
| Masa całkowita : | 4160g/m2 |
| Wysokość runa : | 3,5mm |
| Wysokość całkowita : | 7,3mm |
| Wzór : | Jednolity |
| Skład surowcowy włókna : | poliamid Antron |
| Struktura : | Pętelkowa |
| Klasa użytkowa : | 33 |
| Grubość całkowita : | 7,3 mm |
Do pobrania
Dokumenty, certyfikaty itp.