Dostępne wersje kolorystyczne
Wybierz wykładzinę dla siebie
Zastosowanie produktu
Wszechstronne przeznaczenie
Sala konferencyjna
Open space
Biura
Dane techniczne
Specyfikacja produktu
| Format : | Płytka |
| Rozmiar płytki : | 50cm x 50cm |
| Ciężar powierzchniowy runa : | 510g/m2 |
| Gramatura runa : | 300 g/m2 |
| Gęstość tkania : | 143500 splotów/m2 |
| Klasa palności : | Bfl-s1 |
| Masa całkowita : | 3640g/m2 |
| Wysokość runa : | 3,0mm |
| Wysokość całkowita : | 6,3mm |
| Wzór : | Linearny |
| Skład surowcowy włókna : | poliamid |
| Struktura : | Pętelkowa |
| Klasa użytkowa : | 33 |
| Grubość całkowita : | 6,0 mm |
Do pobrania
Dokumenty, certyfikaty itp.