Płytki dywanowe o wspaniałej tuftowanej strukturze runa. Przeznaczone do użytku komercyjnego.
Zapytaj o produktDostępne wersje kolorystyczne
Wybierz wykładzinę dla siebie
Zastosowanie produktu
Wszechstronne przeznaczenie
Biura
Budynki użyteczności publicznej
Open space
Obiekty wypoczynkowe
Pokoje hotelowe
Pomieszczenie reprezentacyjne
Sala konferencyjna
Dane techniczne
Specyfikacja produktu
| Format : | Płytka |
| Rozmiar płytki : | 50cm x 50cm |
| Ciężar powierzchniowy runa : | 370g/m2 |
| Gramatura runa : | 725 g/m2 |
| Gęstość tkania : | 213200 splotów/m2 |
| Klasa palności : | Bfl-s1 |
| Masa całkowita : | 4020g/m2 |
| Wysokość runa : | 2,9mm |
| Wysokość całkowita : | 6,7mm |
| Wzór : | Nieregularny |
| Skład surowcowy włókna : | poliamid |
| Struktura : | Pętelka strukturalna |
| Klasa użytkowa : | 33 |
| Grubość całkowita : | 6,7 mm |
Do pobrania
Dokumenty, certyfikaty itp.