Mellow - te nowoczesne płytki dywanowe wyróżniają się przede wszystkim swoim rozmiarem i designem. Płytki dywanowe w formacie paneli 25cm x 100cm , swoją kolorystyką niesamowicie pięknie nawiązują do klasycznego drewna.
Zapytaj o produktZastosowanie produktu
Wszechstronne przeznaczenie
Hol/Recepcja/Korytarz
Mieszkania
Open space
Biura
Obiekty wypoczynkowe
Dane techniczne
Specyfikacja produktu
| Producent : | Workstep |
| Format : | Planks |
| Rozmiar płytki : | 25cm x 100cm |
| Gramatura runa : | 800 g/m2 |
| Gęstość tkania : | 249000 splotów/m2 |
| Klasa palności : | Cfl-s1 |
| Masa całkowita : | 4200g/m2 |
| Wysokość runa : | 3,2mm |
| Wysokość całkowita : | 6,5mm |
| Wzór : | Nieregularny |
| Skład surowcowy włókna : | poliamid |
| Struktura : | Welurowa |
| Klasa użytkowa : | 31 |
| Grubość całkowita : | 6,5 mm |
| Spód : | bitum |
Do pobrania
Dokumenty, certyfikaty itp.