Płytki dywanowe Vorwerk Forma SL skierowane są głównie do sektora publicznego. Forma SL wykładzina welurowa w 15 stonowanych kolorach, idealnie nadająca się na duże natężenie ruchu, dzięki 33 klasie użytkowej.
Płytki dywanowe Vorwerk Forma SL dostępne są w wyjątkowych geometrycznych kształtach: Dart, Diamond, Stripe, Prisma, Tripod, Trapez, Partition, Crystal_S, Srystal_L, dając szerokie możliwości aranżacji wnętrz dla architektów i projektantów.
68cm x 39,2cm
Zapytaj o produkt
Dostępne wersje kolorystyczne
Wybierz wykładzinę dla siebie
Zastosowanie produktu
Wszechstronne przeznaczenie
Hol/Recepcja/Korytarz
Open space
Biura
Pokoje hotelowe
Pomieszczenie reprezentacyjne
Sala konferencyjna
Dane techniczne
Specyfikacja produktu
| Producent : | Vorwerk |
| Format : | Płytka |
| Gramatura runa : | 700 g/m2 |
| Gęstość tkania : | 122 000 splotów/m2 |
| Klasa palności : | Bfl-s1 |
| Masa całkowita : | 3740g/m2 |
| Wysokość runa : | 4,2mm |
| Wysokość całkowita : | 7,8mm |
| Wzór : | Jednolity |
| Skład surowcowy włókna : | poliamid |
| Struktura : | Welurowa |
| Klasa użytkowa : | 33 |
| Grubość całkowita : | 7,8 mm |
| Rozmiar : | 68cm x 39,2cm |
| Spód : | tekstylne |
Do pobrania
Dokumenty, certyfikaty itp.