U źródeł płytek dywanowych Teak leżą światłocienie rzucane przez olejowane bloki drewna ułożone w przypadkowe geometryczne wzory, tworząc ustrukturyzowaną ale swobodną estetykę na otwartych przestrzeniach.
Zapytaj o produktDostępne wersje kolorystyczne
Wybierz wykładzinę dla siebie
Zastosowanie produktu
Wszechstronne przeznaczenie
Hol/Recepcja/Korytarz
Open space
Biura
Pokoje hotelowe
Pomieszczenie reprezentacyjne
Sala konferencyjna
Dane techniczne
Specyfikacja produktu
| Producent : | IVC Commercial |
| Format : | Płytka |
| Rozmiar płytki : | 50cm x 50cm |
| Ciężar powierzchniowy runa : | 370g/m2 |
| Gramatura runa : | 600 g/m2 |
| Gęstość tkania : | 224.400 splotów/m2 |
| Klasa palności : | Bfl-s1 |
| Masa całkowita : | 4400g/m2 |
| Wysokość runa : | 2,4mm |
| Wysokość całkowita : | 6,9mm |
| Wzór : | Nieregularny |
| Skład surowcowy włókna : | poliamid |
| Struktura : | Pętelkowa |
| Klasa użytkowa : | 33 |
| Grubość całkowita : | 6,9 mm |