Kolekcja płytek dywanowych o pętelkowym runie, przeznaczona do użytku w biurach i innych miejscach o zwiększonym natężeniu ruchu. Linearne wzory doskonale komponują się z innymi kolekcjami od producenta IVC Commercial.
Zalety
- Skład włókna runa: 100% Solution Dyed Nylon
- Struktura: Tufting 1/10” pętelka strukturalna
- EcoFlex™ Statera
Dostępne wersje kolorystyczne
Wybierz wykładzinę dla siebie
Zastosowanie produktu
Wszechstronne przeznaczenie
Budynki użyteczności publicznej
Hol/Recepcja/Korytarz
Obiekty wypoczynkowe
Open space
Biura
Pokoje hotelowe
Pomieszczenie reprezentacyjne
Sala konferencyjna
Dane techniczne
Specyfikacja produktu
| Producent : | IVC Commercial |
| Format : | Płytka |
| Rozmiar płytki : | 50cm x 50cm |
| Ciężar powierzchniowy runa : | 401g/m2 |
| Gramatura runa : | 540 g/m2 |
| Gęstość tkania : | 195.000 splotów/m2 |
| Klasa palności : | Bfl-s1 |
| Masa całkowita : | 4300g/m2 |
| Wysokość runa : | 3,3mm |
| Wysokość całkowita : | 6,6mm |
| Wzór : | Linearny |
| Skład surowcowy włókna : | poliamid |
| Struktura : | Igłowana |
| Klasa użytkowa : | 33 |
| Spód : | bitum |
Do pobrania
Dokumenty, certyfikaty itp.