Tessera Outline Planks to uzupełnienie kolekcji Tessera Layout Planks. Te dwie kolekcje pozwalają na tworzenie niecodziennych i oryginalnych aranżacji. Kolekcja Outline to linearne płytki dywanowe w formie planksów o wymiarach 25x100cm. Wykonane są z włókna poliamidowego barwionego na wskroś.
Zapytaj o produktDostępne wersje kolorystyczne
Wybierz wykładzinę dla siebie
Zastosowanie produktu
Wszechstronne przeznaczenie
Hol/Recepcja/Korytarz
Mieszkania
Obiekty handlowe
Obiekty sportowe
Open space
Biura
Pomieszczenie reprezentacyjne
Sala konferencyjna
Dane techniczne
Specyfikacja produktu
| Producent : | Forbo |
| Format : | Płytka |
| Rozmiar płytki : | 50cm x 50cm |
| Gramatura runa : | 580 g/m2 |
| Gęstość tkania : | 193 060 splotów/m2 |
| Klasa palności : | Bfl-s1 |
| Masa całkowita : | 3895g/m2 |
| Wysokość runa : | 2,9mm |
| Wysokość całkowita : | 5,8mm |
| Wzór : | Linearny |
| Skład surowcowy włókna : | poliamid |
| Struktura : | Pętelkowa |
| Klasa użytkowa : | 33 |
| Grubość całkowita : | 5,8 mm |
| Spód : | bitum |
Do pobrania
Dokumenty, certyfikaty itp.