Vision, wykładzina, której wzór przypomina gałęzie drzew. W ten sposób wzór tej strukturalnej wykładziny w płytkach zawęża pole widzenia i przyciąga wzrok nowymi detalami. Vision można łączyć z innymi produktami z tej kolekcji : Scope i Zoom. A także z jednolitymi wykładzinami Pilote² lub Pilote 3D.
Kolekcja dostępna w jest w formie klasycznych płytek dywanowych 50x50 oraz w formie planksów 25x100cm.
Zapytaj o produktZastosowanie produktu
Wszechstronne przeznaczenie
Budynki użyteczności publicznej
Hol/Recepcja/Korytarz
Mieszkania
Obiekty wypoczynkowe
Obiekty handlowe
Open space
Biura
Pokoje hotelowe
Pomieszczenie reprezentacyjne
Sala konferencyjna
Dane techniczne
Specyfikacja produktu
| Producent : | Balsan |
| Format : | Planks, Płytka |
| Rozmiar płytki : | 25cm x 100cm, 50cm x 50cm |
| Ciężar powierzchniowy runa : | 470g/m2 |
| Gramatura runa : | 850 g/m2 |
| Gęstość tkania : | 126 400 splotów/m2 |
| Klasa palności : | Bfl-s1 |
| Masa całkowita : | 5000g/m2 |
| Wysokość runa : | 3,5mm |
| Wysokość całkowita : | 7,9mm |
| Wzór : | Nieregularny |
| Skład surowcowy włókna : | 100% ECONYL |
| Struktura : | Pętelkowa |
| Klasa użytkowa : | 33 |
| Grubość całkowita : | 7,9 mm |
| Spód : | bitum |
Do pobrania
Dokumenty, certyfikaty itp.