Ta wykładzina w formacie paneli wyjątkowe doznania dotykowe dzięki swojej miękkiej fakturze i błyszczącemu wyglądowi. Panele wykładzinowe Ultrasoft - Planks, przeznaczone do sektora mieszkaniowego i branży hotelarskiej, oferują układ błyszczących włókien i paletę silnych i wyrazistych kolorów, łączących odcienie pudrowe z bardziej żywymi barwami.
Zapytaj o produktDostępne wersje kolorystyczne
Wybierz wykładzinę dla siebie
Zastosowanie produktu
Wszechstronne przeznaczenie
Hol/Recepcja/Korytarz
Mieszkania
Obiekty wypoczynkowe
Biura
Pokoje hotelowe
Pomieszczenie reprezentacyjne
Dane techniczne
Specyfikacja produktu
| Producent : | Balsan |
| Format : | Planks |
| Rozmiar płytki : | 25cm x 100cm |
| Ciężar powierzchniowy runa : | 780g/m2 |
| Gramatura runa : | 1000 g/m2 |
| Gęstość tkania : | 250000 splotów/m2 |
| Klasa palności : | Bfl-s1 |
| Masa całkowita : | 4520g/m2 |
| Wysokość runa : | 5,0mm |
| Wysokość całkowita : | 8,3mm |
| Wzór : | Jednolity |
| Skład surowcowy włókna : | poliamid |
| Struktura : | Welurowa |
| Klasa użytkowa : | 23, 32 |
| Grubość całkowita : | 8,3 mm |
| Spód : | bitum |
Do pobrania
Dokumenty, certyfikaty itp.