Kolekcja Genius od producenta Balsan to płytki dywanowe w formie planksów. Kolekcja pochodzi z szerszej linii "Grey Matter" czyli szarej materii, która wciąż pracuje. Dlatego jest to kolekcja idealna do kreatywnych wnętrz, gdzie wciąż poszukiwane są elementy stymulujące kreatywność. Podłoga jest pełna dynamizmu i energii oraz pobudza do działania.
Zapytaj o produktDostępne wersje kolorystyczne
Wybierz wykładzinę dla siebie
Zastosowanie produktu
Wszechstronne przeznaczenie
Hol/Recepcja/Korytarz
Open space
Biura
Pokoje hotelowe
Pomieszczenie reprezentacyjne
Sala konferencyjna
Dane techniczne
Specyfikacja produktu
| Producent : | Balsan |
| Format : | Planks, Płytka |
| Rozmiar płytki : | 25cm x 100cm |
| Ciężar powierzchniowy runa : | 280g/m2 |
| Gramatura runa : | 550 g/m2 |
| Gęstość tkania : | 150100 splotów/m2 |
| Klasa palności : | Bfl-s1 |
| Masa całkowita : | 4115g/m2 |
| Wysokość runa : | 3,6mm |
| Wysokość całkowita : | 9,2mm |
| Wzór : | Nieregularny |
| Skład surowcowy włókna : | poliamid |
| Struktura : | Pętelkowa |
| Klasa użytkowa : | 33 |
| Grubość całkowita : | 9,2 mm |