Optimism to wykładzina w pętelkowa w płytkach, idealnie sprawdzająca się w małych i średnich biurach oraz mieszkaniach.
Zapytaj o produktZastosowanie produktu
Wszechstronne przeznaczenie
Hol/Recepcja/Korytarz
Mieszkania
Biura
Dane techniczne
Specyfikacja produktu
| Producent : | Workstep |
| Format : | Płytka |
| Rozmiar płytki : | 50cm x 50cm |
| Gramatura runa : | 600 g/m2 |
| Klasa palności : | Cfl-s1 |
| Masa całkowita : | 4100g/m2 |
| Wysokość runa : | 3,3mm |
| Wysokość całkowita : | 6,5mm |
| Wzór : | Jednolity, Melanż |
| Skład surowcowy włókna : | polipropylen |
| Struktura : | Pętelkowa |
| Klasa użytkowa : | 21 |
| Grubość całkowita : | 6,5 mm |
| Spód : | bitum |