Balsan Pilote2 to kolekcja płytek dywanowych o szerokiej gamie kolorystycznej. Płytki posiadają najwyższą klasę użytkową 33 i przeznaczone są do użytku w obiektach użyteczności publicznej, takich jak biura czy sklepy.
Kolor włókna jest odporny na promienie UV i większość mocnych detergentów do czyszczenia wykładzin.
Kolekcja płytek posiada certyfikaty środowiskowe: BREAAM, LEED
Zapytaj o produktDostępne wersje kolorystyczne
Wybierz wykładzinę dla siebie
Zastosowanie produktu
Wszechstronne przeznaczenie
Hol/Recepcja/Korytarz
Mieszkania
Obiekty handlowe
Open space
Biura
Pomieszczenie reprezentacyjne
Sala konferencyjna
Dane techniczne
Specyfikacja produktu
| Producent : | Balsan |
| Format : | Płytka |
| Rozmiar płytki : | 50cm x 50cm |
| Ciężar powierzchniowy runa : | 350g/m2 |
| Gramatura runa : | 580 g/m2 |
| Gęstość tkania : | 165 900 splotów/m2 |
| Klasa palności : | Bfl-s1 |
| Masa całkowita : | 4200g/m2 |
| Wysokość runa : | 2,6mm |
| Wysokość całkowita : | 5,8mm |
| Wzór : | Melanż |
| Skład surowcowy włókna : | poliamid |
| Struktura : | Pętelkowa |
| Klasa użytkowa : | 33 |
| Grubość całkowita : | 5,8 mm |
| Spód : | bitum |
Do pobrania
Dokumenty, certyfikaty itp.