Balsan Sérénité Dalle to nowoczesna i designerska kolekcja płytek dywanowych o strukturze welurowej, posiadających najwyższą klasę użytkową 33 oraz wysoką klasę komfortu. Sérénité Dalle przeznaczone jest do użytku w obiektach użyteczności publicznej, takich jak biura czy sklepy.
W kolekcji znajdziemy płytki unikolorowe i wzory linearne, które wspólnie tworzą niepowtarzalne wnętrze.
Kolory posiadają wysoka odporność na promienie UV i mocne detergenty.
Kolekcja płytek posiada certyfikaty środowiskowe: BREAAM, LEED
Wersja Sonic Confort posiada wyciszający podkład, zapewniający komfort użytkowana DLw=35 dB
Zapytaj o produktDostępne wersje kolorystyczne
Wybierz wykładzinę dla siebie
Zastosowanie produktu
Wszechstronne przeznaczenie
Hol/Recepcja/Korytarz
Mieszkania
Obiekty handlowe
Open space
Biura
Pomieszczenie reprezentacyjne
Sala konferencyjna
Obiekty wypoczynkowe
Pokoje hotelowe
Dane techniczne
Specyfikacja produktu
| Producent : | Balsan |
| Format : | Płytka |
| Rozmiar płytki : | 50cm x 50cm |
| Ciężar powierzchniowy runa : | 920g/m2 |
| Gramatura runa : | 1100 g/m2 |
| Gęstość tkania : | 197 500 splotów/m2 |
| Klasa palności : | Cfl-s1 |
| Masa całkowita : | 4920g/m2 |
| Wysokość runa : | 6,6mm |
| Wysokość całkowita : | 12,7mm |
| Wzór : | Jednolity, Linearny |
| Skład surowcowy włókna : | poliamid |
| Struktura : | Welurowa |
| Klasa użytkowa : | 33 |
| Grubość całkowita : | 12,7 mm |
| Spód : | SonicConfort |
Do pobrania
Dokumenty, certyfikaty itp.