Balsan City to kolekcja płytek dywanowych, przeznaczona do użytku domowego oraz do biur z małym natężeniem ruchu. Melanż kryje drobne zabrudzenia.
Kolekcja płytek posiadająca certyfikaty: BREAAM, LEED
Zapytaj o produktDostępne wersje kolorystyczne
Wybierz wykładzinę dla siebie
Zastosowanie produktu
Wszechstronne przeznaczenie
Mieszkania
Biura
Dane techniczne
Specyfikacja produktu
| Producent : | Balsan |
| Format : | Płytka |
| Rozmiar płytki : | 50cm x 50cm |
| Ciężar powierzchniowy runa : | 240g/m2 |
| Gramatura runa : | 420 g/m2 |
| Gęstość tkania : | 197 500 splotów/m2 |
| Klasa palności : | Cfl-s1 |
| Masa całkowita : | 3795g/m2 |
| Wysokość runa : | 2,7mm |
| Wysokość całkowita : | 5,8mm |
| Wzór : | Melanż |
| Skład surowcowy włókna : | poliamid |
| Struktura : | Pętelkowa |
| Klasa użytkowa : | 22 |
| Grubość całkowita : | 5,8 mm |
| Spód : | bitum |
Do pobrania
Dokumenty, certyfikaty itp.