Balsan Boléro to kolekcja płytek dywanowych o szerokiej gamie kolorystycznej, posiadających klasę użytkową 32, przeznaczona do użytku w obiektach użyteczności publicznej, takich jak hotele, biura czy sklepy.
Kolekcja płytek posiadająca certyfikaty: BREAAM, LEED
Kolekcja dostępna w formie klasycznych płytek dywanowych 50x50 oraz w formie planksów 25x100.
Dla planksów dostępne kolory:
244, 285, 730, 770, 935, 970, 980, 990, 999
Zapytaj o produkt
Dostępne wersje kolorystyczne
Wybierz wykładzinę dla siebie
Zastosowanie produktu
Wszechstronne przeznaczenie
Hol/Recepcja/Korytarz
Obiekty handlowe
Open space
Biura
Pokoje hotelowe
Pomieszczenie reprezentacyjne
Sala konferencyjna
Dane techniczne
Specyfikacja produktu
| Producent : | Balsan |
| Format : | Planks, Płytka |
| Rozmiar płytki : | 50cm x 100cm, 50cm x 50cm |
| Ciężar powierzchniowy runa : | 750g/m2 |
| Gramatura runa : | 1030 g/m2 |
| Gęstość tkania : | 189 600 splotów/m2 |
| Klasa palności : | Bfl-s1 |
| Masa całkowita : | 4885g/m2 |
| Wysokość runa : | 5,4mm |
| Wysokość całkowita : | 8,5mm |
| Wzór : | Jednolity |
| Skład surowcowy włókna : | poliamid |
| Struktura : | Welurowa |
| Klasa użytkowa : | 23, 32 |
| Grubość całkowita : | 8,5 mm |
| Spód : | bitum |
Do pobrania
Dokumenty, certyfikaty itp.