Płytki dywanowe TECSOM Prima to kolekcja płytek pętelkowych na podkładzie PCW. Wysokiej jakości przędza w połączeniu ze spodem PCW, gwarantuje najlepszy produkt na rynku.
Zapytaj o produktDostępne wersje kolorystyczne
Wybierz wykładzinę dla siebie
Zastosowanie produktu
Wszechstronne przeznaczenie
Hol/Recepcja/Korytarz
Open space
Biura
Sala konferencyjna
Dane techniczne
Specyfikacja produktu
| Producent : | Tecsom |
| Format : | Płytka |
| Rozmiar płytki : | 50cm x 50cm |
| Ciężar powierzchniowy runa : | 300g/m2 |
| Gramatura runa : | 510 g/m2 |
| Gęstość tkania : | 143 500 splotów/m2 |
| Klasa palności : | Bfl-s1 |
| Masa całkowita : | 3640 g/m2 |
| Wysokość runa : | 3,0mm |
| Wysokość całkowita : | 6,8mm |
| Wzór : | Jednolity |
| Struktura : | Pętelkowa |
| Klasa użytkowa : | 32 |
| Grubość całkowita : | 6,8 mm |
| Spód : | PCW |
Do pobrania
Dokumenty, certyfikaty itp.