Płytki dywanowe TECSOM Camera to kolekcja płytek pętelkowych na podkładzie PCW. Wysokiej jakości przędza w połączeniu ze spodem PCW, gwarantuje najlepszy produkt na rynku.
Krótkie pętle powstałe w wyniku bardzo precyzyjnego tkania nadają temu produktowi solidną i wytrzymałą strukturę. Parametry techniczne uzupełnia doskonały stosunek jakości do ceny oraz łatwość utrzymania.
Zapytaj o produkt
Dostępne wersje kolorystyczne
Wybierz wykładzinę dla siebie
Zastosowanie produktu
Wszechstronne przeznaczenie
Hol/Recepcja/Korytarz
Open space
Biura
Sala konferencyjna
Dane techniczne
Specyfikacja produktu
| Producent : | Tecsom |
| Format : | Płytka |
| Rozmiar płytki : | 50cm x 50cm |
| Ciężar powierzchniowy runa : | 290g/m2 |
| Gramatura runa : | 485 g/m2 |
| Gęstość tkania : | 196 800 splotów/m2 |
| Klasa palności : | Bfl-s1 |
| Masa całkowita : | 4270g/m2 |
| Wysokość runa : | 2,6mm |
| Wysokość całkowita : | 6,3mm |
| Wzór : | Jednolity |
| Skład surowcowy włókna : | poliamid |
| Struktura : | Pętelkowa |
| Klasa użytkowa : | 32 |
| Grubość całkowita : | 6,3 mm |
| Spód : | PCW |
Do pobrania
Dokumenty, certyfikaty itp.