Płytki dywanowe TECSOM 3580 City Square to kolekcja płytek pętelkowych na podkładzie PCW o najwyższej klasie użytkowej 33. Wysokiej jakości przędza w połączeniu ze spodem PCW, gwarantuje najlepszy produkt na rynku. Produkt wysokiej klasy, oferujący doskonały stosunek jakości do ceny.
Zapytaj o produktDostępne wersje kolorystyczne
Wybierz wykładzinę dla siebie
Zastosowanie produktu
Wszechstronne przeznaczenie
Hol/Recepcja/Korytarz
Open space
Biura
Sala konferencyjna
Dane techniczne
Specyfikacja produktu
| Producent : | Tecsom |
| Format : | Płytka |
| Rozmiar płytki : | 50cm x 50cm |
| Ciężar powierzchniowy runa : | 330g/m2 |
| Gramatura runa : | 570 g/m2 |
| Gęstość tkania : | 147 600 splotów/m2 |
| Klasa palności : | Bfl-s1 |
| Masa całkowita : | 4340g/m2 |
| Wysokość runa : | 3,0mm |
| Wysokość całkowita : | 7,0mm |
| Wzór : | Jednolity |
| Skład surowcowy włókna : | poliamid |
| Struktura : | Pętelkowa |
| Klasa użytkowa : | 33 |
| Grubość całkowita : | 7,0 mm |
| Spód : | PCW |
Do pobrania
Dokumenty, certyfikaty itp.