Kolekcja płytek dywanowych dedykowanych do wnętrz komercyjnych .Płytki wykonane z włókna poliamidowego są łatwe w utrzymaniu czystości.
Zalety
- Skład włókna runa: ColorStrand®
- Struktura: Tufting 1/12” pętelka strukturalna
Dostępna w dwóch wykończeniach (spody):
- EcoFlex™ Echo (9,0mm / 4800 g/m² )
- EcoFlex™ Statera (7,0 mm / 4500 g/m² )
Zapytaj o produkt
Dostępne wersje kolorystyczne
Wybierz wykładzinę dla siebie
Zastosowanie produktu
Wszechstronne przeznaczenie
Budynki użyteczności publicznej
Hol/Recepcja/Korytarz
Obiekty wypoczynkowe
Open space
Pokoje hotelowe
Biura
Pomieszczenie reprezentacyjne
Sala konferencyjna
Dane techniczne
Specyfikacja produktu
| Producent : | IVC Commercial |
| Format : | Płytka |
| Rozmiar płytki : | 50cm x 50cm |
| Ciężar powierzchniowy runa : | 483g/m2 |
| Gramatura runa : | 720 g/m2 |
| Gęstość tkania : | 244.800 splotów/m2 |
| Klasa palności : | Bfl-s1 |
| Masa całkowita : | 4500g/m2 |
| Wysokość runa : | 3,9mm |
| Wysokość całkowita : | 7mm |
| Wzór : | Wzory |
| Skład surowcowy włókna : | poliamid |
| Struktura : | Pętelkowa |
| Klasa użytkowa : | 33 |
| Grubość całkowita : | 7,0 mm |
| Spód : | EcoFlex™ Statera |
Do pobrania
Dokumenty, certyfikaty itp.
Zainspiruj się realizacjami z tym produktem
Biura
Biura