Runo w całości wykonane z włókna poliamidowego Aquafil klasy 6 (barwionego na wskroś) gwarantuje wysoką wytrzymałość wykładziny i trwałość kolorów.
Zapytaj o produktDostępne wersje kolorystyczne
Wybierz wykładzinę dla siebie
Zastosowanie produktu
Wszechstronne przeznaczenie
Pokoje hotelowe
Biura
Pomieszczenie reprezentacyjne
Sala konferencyjna
Hol/Recepcja/Korytarz
Budynki użyteczności publicznej
Mieszkania
Dane techniczne
Specyfikacja produktu
| Producent : | Forbo |
| Format : | Płytka |
| Rozmiar płytki : | 50cm x 50cm |
| Gramatura runa : | 750 g/m2 |
| Gęstość tkania : | 94 464 splotów/m2 |
| Klasa palności : | Bfl-s1 |
| Masa całkowita : | 4 065g/m2 |
| Wysokość runa : | 3,5mm |
| Wysokość całkowita : | 6,4mm |
| Wzór : | Jednolity |
| Skład surowcowy włókna : | poliamid |
| Struktura : | Pętelkowa |
| Klasa użytkowa : | 33 |
| Grubość całkowita : | 6,4 mm |
| Spód : | proBac |
Do pobrania
Dokumenty, certyfikaty itp.