Kolekcja trzynastu odcieni płytek dywanowych, które swoją strukturą przypominają ręcznie tkane dzieło.
Zapytaj o produktDostępne wersje kolorystyczne
Wybierz wykładzinę dla siebie
Zastosowanie produktu
Wszechstronne przeznaczenie
Hol/Recepcja/Korytarz
Open space
Biura
Pokoje hotelowe
Pomieszczenie reprezentacyjne
Sala konferencyjna
Dane techniczne
Specyfikacja produktu
| Producent : | Desso |
| Format : | Płytka |
| Rozmiar płytki : | 50cm x 50cm |
| Ciężar powierzchniowy runa : | 590g/m2 |
| Gramatura runa : | 870 g/m2 |
| Klasa palności : | Bfl-s1 |
| Masa całkowita : | 4650g/m2 |
| Wysokość runa : | 4,1mm |
| Wysokość całkowita : | 8,0mm |
| Wzór : | Nieregularny |
| Skład surowcowy włókna : | 100% ECONYL |
| Struktura : | Pętelkowa |
| Klasa użytkowa : | 33 |
| Grubość całkowita : | 8,0 mm |